Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


УВАГА: "Моя Земля" змінює контактну інформацію

 

     ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні" повідомляє, що з 1 липня 2009 року наша офісна адреса та номер телефону і факсу будуть змінені у зв"язку із переїздом у інше приміщення. Наш новий номер телефону (044) 3311804.
     Адреса електронної пошти та веб-сайту "Моя Земля" залишаються без змін.
     Переїзд створює непередбачені істотні перешкоди нашій діяльності, тому можливі затримки із оновленням сайту та з відповідями на запити громадян. Громадяни, які звернулися до нас із письмовими запитами після 15 червня 2009 року, отримають наші консультації із затримкою на 3-4 тижні.
     Приносимо вибачення усім, кому завдано незручностей нашими переміщеннями у офісному просторі. Переїзд спричинено обставинами, що перебувають поза межами нашого контролю.
     З повагою, Моя Земля

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн