Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Чергова зустріч "Моя Земля" - BVVG

 

     3 червня 2009 року у Києві директор ІРЦ «Реформування земельних відносин в Україні» (Моя Земля) Максим Федорченко зустрівся із представником німецького товариства BVVG GmbH паном Людденом.
     На зустрічі обговорювалися такі питання:
- законодавче забезпечення та перспективи розвитку земельного ринку в Україні;
- просторове планування і зонування земель в Україні та в Німеччині;
- стан земельного законодавства і підготовка до ЄВРО-2012;
- розвиток державного земельного кадастру, системи реєстрації прав на землю та їх вплив на інвестиційну активність в Україні.
     Товариство BVVG від імені Федерального уряду Німеччини здійснює розпорядження і управління (продаж, оренду) державними землями сільськогосподарського і лісогосподарського призначення на територіях колишньої НДР. Представники товариства надають технічну допомогу Державному комітету України із земельних ресурсів.

     Між експертами товариства та «Моєю Землею» вже давно склалися добрі робочі стосунки, наші зустрічі набули регулярного характеру. У 2006 році ми брали участь у дослідницькому проекті BVVG в Україні (звіт оприлюднений в 2008 році), на запрошення BVVG представник «Моєї Землі» брав участь у круглих столах і семінарах у Києві та Берліні.
 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн