Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Регіональний навчально-практичний центр із землевпорядкування

 

     З метою підтримки навчання на сучасному рівні та розвитку земельної реформи в Україні згідно з Наказом Міністерства аграрної політики України № 105 від “24” грудня 2002 року про створення Навчально – практичних центрів з підготовки спеціалістів та перепідготовки фахівців агропромислового комплексу, створено Навчально – практичний центр із землевпорядкування на базі Рівненського державного аграрного коледжу. Основними завданнями Навчально – практичного центру є:
Проведення навчальних практик та окремих елементів виробничої, технологічної і переддипломної практики з спеціальності 5.070906 "Землевпорядкування" в наступних навчальних закладах України:
     Житомирський технікум землевпорядкування;
     Львівський державний екологічний політехнікум;
     Бучацький державний аграрний коледж;
     Володимир-Волинський сільськогосподарський технікум;
     Верхівський сільськогосподарський технікум Вінницького державного аграрного університету;
     Кіцманський державний аграрний технікум;
     Технікум Подільської державної аграрно-технічної академії;
     Черкаський художньо-технічний коледж
Організація та проведення короткотермінових курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації землевпорядників сільських (селищних) рад, а також викладачів землевпорядних спецдисциплін навчальних закладів першого тa другого рівнів акредитації;
Проведення постійних консультацій щодо використання сучасної електронно-вимірювальної та комп'ютерної техніки в землевпорядному виробництві.
Вивчення і пропагування сучасних технологій, досягнень науково-технічного прогресу і їх впровадження в землевпорядне виробництво;
Здійснення координації та методичного забезпечення практичної підготовки фахівців в навчальних закладах, а також надання всебічної допомоги новоствореним відділенням зі спеціальності "Землевпорядкування";
Здійснення обміну передовим досвідом роботи і науково-технічною інформацією за напрямами своєї діяльності.
     Основна діяльність НПЦЗ полягає в тому, що на спеціально створеній навчально-матеріальній базі за складеним графіком організовується проходження практик студентами інших вищих навчальних закладів першого та другого рівнів акредитації даного регіону. Як правило, це ті елементи (частини) практик або практичних занять, які з тих чи інших причин неможливо провести в своїх навчальних закладах.
     23 – 24 березня 2009 р. на базі НПЦ відбудеться ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з спеціальності «Землевпорядкування» серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

     Керівництво НПЦ - завідувач НПЦ Качановський О.І.
     Інтернет-сайт Рівненського державного аграрного коледжу www.rdak.rovno.ua
     Сайт Навчально-практичного центру в розробці.
     Електронна пошта o.kachanovsky@mail.ru
 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн