Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Ваша контактна інформація на сайті "Моя Земля"

 

     Інформація про Ваш веб-сайт, електронну пошту, номери телефонів, поштову адресу, напрямки діяльності, послуги - все це тепер може бути розміщене у спеціально створених розділах веб-сайту "Моя Земля": "Лінки", "Адреси-телефони", "Довідкова інформація". За необхідності інформація може бути перекладена англійською мовою. Некомерційна інформація та інформація наших членів розміщується безкоштовно.

     Ми розміщуємо інформацію підприємств, установ, орагнізацій, які надають нам благодійну допомогу. Допомога вноситься як благодійний внесок на рахунок ІРЦ у банку або на гаманець ІРЦ в системі WebMoney. Ось як ми розміщуємо інформацію наших благодійників:

     1) при здійсненні благодійного внеску в розмірі від 25 грн. - включення інформації про Ваш сайт в розділ "Лінки";

     2) при здійсненні благодійного внеску в розмірі від 50 грн. - включення інформації про Ваш сайт в розділ "Лінки" та контактної інформації в розділ "Адреси-Телефони";

     3) при здійсненні благодійного внеску в розмірі від 150 грн. - включення інформації про послуги у розділ "Довідкова інформація", інформації про Ваш сайт - до розділу "Лінки" та контактної інформації до розділу "Адреси-телефони".

     Якщо Вас зацікавила така форма підтримки нашої діяльності, пишіть нам на електронну пошту.

     Інформацію про відвідуваність сайту можна подивитися тут або тут.

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн