Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Анонсування подій

 

     Відтепер усі особи, зацікавлені у анонсуванні подій (земельних аукціонів, семінарів, конференцій, круглих столів, нарад, прес-конференцій тощо) на нашому сайті, мають можливість орендувати спеціальний розділ "Анонс" на сайті "Моя Земля".

     Ваш анонс розміщується у розділі "Корисна інформація" (підрозділ "Анонси"), а назва Вашого заходу відтворюється у червоній рамці одразу під верхнім меню на кожній сторінці сайту. Мінімальний термін розміщення анонсу - 1 доба, вартість послуги залежить від тривалості розміщення інформації (для отримання детальної інформації пишіть нам на електронну адресу). Кошти призначаються для покриття витрат на статутну діяльність ІРЦ (оренда офісу, комунальні послуги, телекомунікаційні послуги, обслуговування сайту та оргтехніки).

     На додачу повідомлення про Ваш захід розсилається користувачам списку розсилки сайту.

     Оплата за послугу здійснюється як благодійний внесок на рахунок ІРЦ у банку або на гаманець ІРЦ в системі WebMoney.

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн