Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Земельна реформа в Україні у 2001-2002 роках

 

     Земельна реформа в Україні у 2001-2002 роках. Звіт Інформаційно-ресурсного Центру «Реформування земельних відносин в Україні» за 2001-2002 роки. - К.: ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", 2003. - 160 стор. (українською та англійською)

     Це видання підготовлено фахівцями Інформаційно-ресурсного центру «Реформування земельних відносин в Україні» з метою надання аналізу розвитку земельних відносин за 2001–2002 роки та висвітлення діяльності Центру як безпосереднього учасника цих процесів. Центр звітує перед суспільством за 2001–2002 роки, висвітлює виконану за цей період роботу, знайомить читачів із надбаннями, новаціями, пропозиціями та планами на майбутнє. Успішна діяльність Центру була б неможливою без підтримки великої кількості організацій. Практично в усіх напрямах роботи фахівці Центру обмінювались інформацією, порадами, досвідом зі своїми колегами — представниками державних, приватних, громадських організацій з України та зарубіжжя. Центр висловлює щиру подяку спеціалістам Державного комітету України по земельних ресурсах, Харківського обласного управління земельних ресурсів, Міжнародного Фонду «Відродження», Фонду «Євразія», представництва Світового банку в Україні, адвокатської контори «Бізнес Лойєр», ЗАТ «ECOMM Co», Німецького Фонду міжнародного правового співробітництва, Українського центру менеджменту землі та ресурсів і всім представникам членських та партнерських організацій. Нам приємно констатувати, що підтримка всіх цих організацій була послідовною на всіх етапах діяльності Центру, співпраця з ними завжди мала системний характер і багата на широкі перспективи. Ми переконані, що наша спільна робота, як і раніше, сприйметься в широких колах громадськості з розумінням, збагатить неоціненним досвідом і відчуттям справжньої причетності до важливих перетворень у нашій державі. Щиро вдячні регіональному директору Фонду «Євразія» п. Ричарду Шепарду та добровольцю Корпусу Миру США в Україні п. Келлі Оберг за допомогу в адаптуванні та редагуванні англомовної частини цього видання. При підготовці видання використані матеріали Державного комітету України по земельних ресурсах та інші офіційні матеріали.

     Видання здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду «Євразія» за рахунок коштів, наданих Агентством з Міжнародного розвитку США (USAID), та Міжнародного Фонду «Відродження». Погляд авторів може не збігатися з поглядом Міжнародного Фонду «Відродження», Фонду «Євразія» або Агентства з Міжнародного розвитку США (USAID).

     ЗМІСТ
1. Огляд розвитку земельних відносин в Україні за 2001–2002 роки
  1.1. Основні підсумки земельної реформи
  1.2. Земельний кодекс України
  1.3. Законодавча підтримка Земельного кодексу України
  1.4. Удосконалення управління земельними ресурсами
  1.5. Право приватної власності на землю та закріплення його державними актами
  1.6. Оренда землі
  1.7. Запровадження автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру
  1.8. Ринок землі
  1.9. Нормативна та експертна грошова оцінка землі
  1.10. Іпотека
  1.11. Охорона земель і контроль за їх використанням, екологічні аспекти землекористування
  1.12. Інформаційна підтримка земельної реформи
2. Підсумки діяльності Центру за 2001-2002 роки
  2.1. Основні досягнення Центру протягом 2001–2002 років
  2.2. Участь Центру в законотворчій діяльності
  2.3. Участь Центру в дослідницькій діяльності
  2.4. Розробка концептуальних документів
  2.5. Проектна діяльність Центру
  2.6. Розвиток інформаційно-ресурсної бази Центру
  2.7. Розвиток членської мережі Центру
  2.8. Розвиток мережі партнерських організацій Центру
  2.9. Міжнародна діяльність Центру
  2.10. Зв'язки з громадськістю та публікації про діяльність Центру
  2.11. Участь представників Центру у заходах інших організацій
  2.12. Фінансовий звіт Центру
  2.13. Напрями діяльності Центру на 2003 рік
3. Додатки
     Видання доступно у форматі .pdf на диску "Усі видання ІРЦ на одному диску".

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн