Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

Ухвалено зміни до Порядку розроблення проектів землеустрою, що обгрунтовують сівозміни

 

КМУ - 04/10/2013:

 

2 жовтня 2013 року Уряд ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь». Документ розробило Міністерство аграрної політики та продовольства спільно з Держземагентством.
Так, згідно з прийнятими до Порядку розроблення проектів землеустрою змінами, скасовується обов’язковість подачі рішення органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування або рішення суду під час укладання договору на розробку проектів землеустрою.
Також у зв’язку зі скасуванням ліцензування на проведення робіт із землеустрою, розробником проекту землеустрою може бути юридична або фізична особа-підприємець, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працюють сертифіковані інженери-землевпорядники.
Окрім цього, зі складу документації із землеустрою виключаються копії документів, що посвідчують право на земельну ділянку.
Таким чином, зміни, ухвалені до Порядку розроблення проектів землеустрою, дозволять спростити та здешевити процедуру розроблення проектів землеустрою, що забезпечують екологічне та економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь. А це, своєю чергою, позитивно вплине на формування сталого землекористування та забезпечить організацію заходів з охорони земель сільськогосподарського призначення.

 

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн