Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

Фінансування заходів з охорони земель у першому півріччі 2013 року

 

КМУ з посиланням на ДАЗРУ - 23/08/2013:

 

В Україні протягом першого півріччя 2013 року на охорону земель відповідно до регіональних програм використано 6,8 млн. грн., з них: 4,6 млн. грн. – за рахунок коштів місцевого бюджету та 2,2 млн. грн. – за рахунок інших джерел.
Однак досі основним джерелом фінансування заходів з охорони земель є кошти, які надходять до відповідних місцевих бюджетів у порядку відшкодування втрат сільсько- і лісогосподарського виробництва. Так, цьогоріч саме за цим напрямком асигнувань на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь та охорону земель використано 11,2 млн. грн., що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- і лісогосподарського виробництва. Тобто, цього року на заходи з охорони земель спрямовано 18 млн. гривень.
Станом на 15.07.2013 загальна площа земель, що потребують консервації, в Україні становить 1,1 млн. га, з них: 653,9 тис. га – деградовані, 438,3 тис. га – малопродуктивні і 11,9 тис. га – техногенно забруднені землі. Протягом першого півріччя 2013 року здійснено консервацію 547,8 га земель, з них: 243,5 га – шляхом заліснення та 304,3 га – залуження. Наразі у стадії консервації перебуває 22,2 тис. га земель.
Загальна площа порушених земель в Україні становить 145,7 тис. гектарів. Цього року рекультивовано 281 га порушених земель, з них більше 88% становлять сільськогосподарські угіддя. Загальна площа земель, що перебувають у стадії рекультивації, сягає 7,1 тис. га.
Загалом потребують поліпшення 272,5 тис. га малопродуктивних земель. Протягом першого півріччя 2013 року поліпшено 1,4 тис. га малопродуктивних угідь. Також на 2,4 тис. га земель, з яких 30% – рілля, проводяться заходи щодо покращення їх якості.
Крім того, цього року споруджено, реконструйовано протиерозійних гідротехнічних споруд протяжністю 9,2 км, площа яких становить 14,5 гектарів. На сьогодні 19 об’єктів перебувають у стадії будівництва.

Повернутися до переліку новин >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн

Задумались о установке новых дверных замков? Мастера для установки закажи на www.lockservice.com.ua.