Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

Проект НПА: дозвільна система і земельні відносини

 

ДАЗРУ - 28/05/2013:

 

З метою узгодження норм Земельного кодексу України та Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» Державним агентством земельних ресурсів України розроблено проект Закону України «Про внесення зміни до статті 2 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», в частині доповнення частини третьої статті 2 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» новим абзацом, в якому зазначається, що видача документів дозвільного характеру у сфері земельних відносин здійснюється відповідно до цього Закону та з урахуванням особливостей, визначених Земельним кодексом України.
Запрошуємо до обговорення зазначеного проекту Закону України.
Зауваження та пропозиції необхідно надсилати у місячний термін з дати опублікування цього повідомлення та проекту Закону за адресою: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або на електронну пошту: k410@ukr.net.

 

 

Повернутися до переліку новин >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн