Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

Рілля дорожчатиме, вважають експерти

 

FINANCE.UA - 21/05/2013:

 

Українські землі можуть значно подорожчати в умовах збільшення інвестицій у сільське господарство. Таку думку висловив фахівець з аграрної політики Олександр Муляр, передає Національний прес-клуб з аграрних і земельних питань.
На думку експерта, за різними оцінками, за умови забезпечення державою сприятливого бізнес-середовища, збільшення інвестицій у сільське господарство в наступні 10-20 років, і вартість землі може зрости в 20-40 разів.
“Тут важливу роль відіграють такі чинники, як зростаючий світовий попит на продукцію сільського господарства, близькість України до низки ринків сільськогосподарської продукції і рівень цін на землю в інших країнах ЄС”, – повідомляє експерт.
За його словами, добре організований ринок оренди землі, безумовно, сприятиме зростанню доходів як сільськогосподарських виробників, так і землевласників-орендодавців.
Нагадаємо, сільгосптоваровиробники станом на 1 квітня вже виплатили власникам земельних паїв 20 млн грн орендної палати, за рік оренда складе близько 9,8 млрд грн.

 

 

Повернутися до переліку новин >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн