Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

Г.Темник: Актуалізація генеральних планів населених пунктів на сьогоднішній день практично завершена

 

КМУ - 13/05/2013:

 

Актуалізація генеральних планів населених пунктів на сьогоднішній день практично завершена. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник на прес-конференції щодо ходу реалізації Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.
Міністр уточнив, що у Вінницькій, Кіровоградській та Тернопільській областях зазначена робота буде завершена найближчим часом.
Геннадій Темник зазначив, що в рамках реалізації Програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки планується розпочати розроблення містобудівної документації за новими сучасними технологіями, а саме зонінгу і детальних планів територій.
«Це дозволить перейти в повній мірі в режим дерегуляції з питань планування територій та створити сприятливі умови для формування інвестиційного клімату в регіонах», - наголосив Міністр.
Всього на такі заходи, як поінформував Геннадій Темник, Програмою передбачено 240,0 млн. грн., порівну на 2013 та 2014 роки.

 

 

Повернутися до переліку новин >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн