Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

Уряд: "Кожне місто має мати генеральний план свого розвитку"

 

КМУ - 26/04/2013:

 

Кожне місто має мати генеральний план свого розвитку. Таке завдання поставлене Урядом, і це питання має бути вирішено найближчим часом, заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час спілкування з користувачами соціальної мережі «Фейсбук».
Микола Азаров пояснив, що генеральний план розвитку міста - це документ, який чітко визначає промислові зони, зони відпочинку, розміщення торгових центрів, транспортну комунікацію і багато іншого.
«Це велика і серйозна науково-дослідна робота, і після прийняття такого генплану дискусія про те, чи треба будувати, чи не треба будувати була б безпредметною, тому що розміщення в генплані будь-якого об'єкта має бути науково обґрунтованим», - сказав Микола Азаров.
Він також вважає, що генеральні плани великих міст повинні затверджуватися на найвищому рівні - урядом. Це в першу чергу захистить місто від спонтанної та необґрунтованої забудови, а також дозволить забезпечувати містобудівні плани ресурсами. Микола Азаров додав, що перед прийняттям генплану передбачається громадське обговорення.
«Зараз робота із створення генпланів ведеться. Звичайно, все це великі витрати, і багато керівників міст виправдовуються тим, що у них немає на це грошей. Відсутність генпланів дозволяє досить волюнтаристськи приймати рішення, - заявив Прем'єр-міністр. - Але після прийняття генплан має бути законом, керівництвом до дії».
Якби такий генплан існував, наприклад, у Києві, то не вийшло б так, що на шляху проведення нової Окружної дороги вся земля була б вже роздана під котеджі та інше будівництво, зазначив Глава Уряду.
«Я можу наводити й інші приклади. Ви підняли дуже важливе питання, яке обов'язково повинне бути найближчим часом вирішене», - додав Микола Азаров.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн