Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


"Ми хочемо зробити так, щоб не постраждали власники земельних паїв"

 

Президент України Віктор Янукович - 20 квітня 2013 року:

 

Головним завданням у ході проведення земельної реформи є врахування інтересів власників земельних паїв. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час спілкування з жителями с. Нові Петрівці Київської області.

«Ми хочемо зробити так, щоб не постраждали власники земельних паїв. Це головне питання», - підкреслив Глава держави.

Віктор Янукович зазначив, що поки земельна реформа заморожена через відсутність консенсусу між різними політичними силами.

Водночас, за його словами, вже почав працювати земельний кадастр і ведеться облік землі. «Ми поступово рухаємося вперед», - сказав Президент.

На переконання Глави держави, важливим питанням є функціонування Земельного банку, де власники паїв зможуть отримувати дивіденди.

«Земля ніколи не буде дешевшою», - зазначив Віктор Янукович.
 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн