Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

Проект змін до Інструкції про встановлення меж ділянок - до обговорення

 

ДАЗРУ - 17/04/2013:

 

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань Державне агентство земельних ресурсів України повідомляє про оприлюднення проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про внесення змін до Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками”.
Метою проекту наказу є затвердження порядку встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками.
Прийняття запропонованого наказу підвищить ефективність державного регулювання у сфері земельних відносин та удосконалить процедуру встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками.
Зауваження та пропозиції до проекту наказу просимо надсилати, протягом місяця з дня оприлюднення, на адресу: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, Державне агентство земельних ресурсів України або за електронною адресою: krasnolutskijal@meta.ua.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн