Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

"Єдине вікно" засобами геоінформаційних систем: захист людини і довкілля" - 19/04/2013, Київ

 

КМУ - 16/04/2013:

 

19 квітня 2013 р. в актовій залі Міністерства екології та природних ресурсів України (вул. В.Липківського 35, к. 802) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Єдине вікно" засобами геоінформаційних систем: захист людини і довкілля".
Мета заходу – ознайомлення учасників з сучасними підходами до створення "Єдиного вікна" за допомогою ГІС для підготовки і прийняття рішень у сфері технічного регулювання та захисту прав споживачів у навколишньому середовищі, доступу до інформації про ризики для безпеки людини і довкілля. Конференція буде заключною частиною курсів підвищення кваліфікації для державних службовців центральних органів виконавчої влади, під час якої слухачі ознайомляться з найкращими українськими та іноземними досягненнями у галузі електронного урядування, державного управління та участі громадськості у прийнятті суспільно-значимих рішень.
Під час заходу планується розглянути такі ключові аспекти:
1. Інструменти моделювання явищ і процесів для забезпечення безпеки громадян і довкілля. Земельний і містобудівний кадастри, контактні центри, ГІС відомств, системи доступу до інформації та моніторингу.
2. Нормативно-правові аспекти та технічні засоби реалізації права громадян на безпеку. Допомогти розкрити тему попередньо зголосилися фахівці департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку, Інспекції захисту прав споживачів, Асоціації "УкрЕККА", МЦПД та інш.
3. Приклади технічної реалізації ГІС безпеки і реалізації конституційних прав громадян від розробників та замовників ГІС.
Конференція організовується Мінприроди України силами кафедри геоінформаційних та аерокосмічних технологій Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління спільно з аналітичною інституцією "Міжнародний центр перспективних досліджень" за підтримки Державного підприємства “Центр еколого-експертної аналітики” на виконання Указу Президента України «Про затвердження Річної національної Програми співробітництва Україна – НАТО на 2012 рік» від 19.4.2012 р. № 273/2012 у відповідності з п. 112 "Організація курсів підвищення кваліфікації державних службовців з питань впровадження сучасних інформаційних технологій і стандартів екології військової діяльності та управління ресурсами в державах Північно-Атлантичного договору" Плану заходів з виконання РНП – 2012, затвердженого Розпорядженням Кабінету Міністрів України №720-р від 22.9.2012 р.
До участі у конференції запрошені представники іноземних посольств міжнародних місій, акредитованих в Україні, фахівці провідних підприємств та установ ринку ГІС-технологій, експерти аналітичних центрів та фахівці центральних органів виконавчої влади, які є потенційними споживачами результатів моделювання засобами ГІС, замовники і розробники галузевих і регіональних інформаційно-аналітичних систем, науковці.
Початок реєстрації о 9-00 19 квітня 2013 р. Початок роботи – 9-30. Заявки на участь просимо надіслати на електронну пошту gismetodyst@gmail.com до 10 квітня 2013 р. Додаткову інформацію та реєстраційну форму учасників можна знайти тут: www.gis.politua.info/kpk. Тел. для довідок: (044) 206-31-87, (099) 152-7-385. Контактний телефон для іноземних учасників та представників установ, акредитованих в Україні: +38 044 206 31 11.
Акредитація журналістів триває до 14:00 години 18 квітня 2013 року за електронною поштою: press@menr.gov.ua , також дані можна повідомляти за телефонами: 044 248-40-21.

 

 

Повернутися до переліку новин >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн