Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

Проект програми розвитку земельних відносин до 2020 року для обговорення

 

ДАЗРУ - 15/04/2013:

 

Державним агентством земельних ресурсів України на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 червня 2009 року № 743-р “Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку земельних відносин в Україні на період до 2020 року”, абзацу п’ятого підпункту 1 пункту 12 розділу VІІ “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про Державний земельний кадастр”, пункту 19.3 Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 7 липня 2011 р. “Про Державний земельний кадастр”, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів 21 вересня 2011 р. (протокол № 68), розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Державної цільової програми розвитку земельних відносин в Україні на період до 2020 року”.
Метою Програми є визначення та реалізація основних напрямів державної політики, спрямованих на удосконалення земельних відносин та завершення земельної реформи.
Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 15 травня 2013 року за адресою: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або за електронною адресою: derzhkomzem@gmail.com.

 

 

Повернутися до переліку новин >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн