Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

Уряд ухвалив реорганізацію територіальних органів Держземагентства

 

МАПП - 11/04/2013:

 

Кабінет Міністрів України на засіданні 10 квітня ухвалив проект постанови «Про реорганізацію деяких територіальних органів Державного агентства земельних ресурсів». Постанова передбачає реорганізацію деяких територіальних органів Держземагентства шляхом перетворення або поділу. Це дасть змогу забезпечити належне функціонування системи територіальних органів та створити зручні та доступні умови для отримання споживачами адміністративних послуг.
Згідно з постановою, планується збільшити кількість територіальних органів Державного агентства земельних ресурсів на 22 одиниці без збільшення чисельності працівників.
Так, передбачається один із міськрайонних відділів у Криму перетворити на управління, оскільки сфера його дії поширюється на територію декількох населених пунктів. А шість відділів у Запорізькій області та сім відділів у Київській − на управління. Також управління Держземагентства у місті Красний Лиман Донецької області перетворять на міськрайонне управління, оскільки сфера його дії поширюється і на територію Краснолиманського району.
Окрім цього, буде виділено з головних управлінь у Волинській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Луганській, Полтавській, Тернопільській, Херсонській, Чернівецькій та Чернігівській областях окремі управління (відділи) у районах та містах.
Також постанова передбачає поділ окремих територіальних органів у Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Київській та Полтавській областях на декілька самостійних.
Такі зміни у структурі територіальних органів Держземагентства сприятимуть зменшенню черг на отримання адміністративних послуг у сфері земельних відносин, реалізації конституційних прав громадян на землю, а також досягненню соціального ефекту в реалізації земельної реформи та підвищенню ефективності управління органами земельних ресурсів.

Повернутися до переліку новин >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн