Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Про обіг земель сільськогосподарського призначення

 

ДАЗРУ - 5 квітня 2013 року

 

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Державне агентство земельних ресурсів України повідомляє про оприлюднення проекту Закону України “Про обіг земель сільськогосподарського призначення”.
Проект Закону спрямований на остаточне завершення створення ринкових передумов для залучення земельних ділянок сільськогосподарського призначення до економічного обігу, повноцінну реалізацію права приватної власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення громадянами України, законодавче закріплення шляхів і правових механізмів подальшого розвитку відносин сільськогосподарського землекористування і власності на землі сільськогосподарського призначення на загальноприйнятних у суспільстві засадах.
Проект Закону розміщено на офіційній сторінці Держземагентства України у мережі Інтернет (www.dazru.gov.ua) у підрозділі “Проекти нормативно-правових документів” розділу “Земельне законодавство”.
Зауваження та пропозиції до проекту Закону просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення на адресу: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, Державне агентство земельних ресурсів України, або на електронну адресу: r309@ukr.net.

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн