Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

Реєстрація прав: кажуть, усунуто будь-які проблеми...

 

КМУ - 06/03/2013:

 

На сьогодні створені всі умови для швидкого проведення реєстраційних дій та усунено будь-які проблеми, що спостерігалися в роботі Державного реєстру на початку року. Про це повідомила Перший заступник Голови Державної реєстраційної служби Інна Завальна на брифінгу в Будинку Уряду.
«У лютому поточного року кількість реєстраційних дій у Державному реєстрі прав на нерухоме майно в порівнянні з минулим місяцем зросла на 107%. Тобто робота налагоджена і до нас звертається все більше громадян», - підкреслила вона.
Переваги нового Державного реєстру беззаперечні: скорочено кількість інституцій, до яких треба звертатись громадянам в процесі реєстрації, а також існує низка вагомих переваг нової системи, наголосила Інна Завальна. «Тепер треба звертатись лише в одну інстанцію. Крім того значно здешевлено ці послуги та скорочено перелік документів», - підкреслила перший заступник голови Укрдержреєстру.
Вона також зазначила, що значна увага зараз приділяється створенню максимально зручних умов обслуговування для громадян. «Нами відкрито ще 2 офіси обслуговування в Києві. Будуть відкриватись і інші офіси Укрдержреєстру, у тому числі в приміщеннях Бюро технічної інвентаризації. На сьогодні черг практично не існує, проте ми плануємо і надалі поліпшувати умови обслуговування громадян», - повідомила Інна Завальна.
Державною реєстраційною службою налагоджена взаємодія з Дерземагентством щодо отримання інформації про зареєстровані земельні ділянки. «Діє регламент передачі інформації про зареєстровані земельні ділянки органу державної реєстрації прав та про зареєстровані права на земельні ділянки органу, який здійснює ведення Державного земельного кадастру. Відповідно до цього регламенту Державне агентство земельних ресурсів направляє інформацію по новосформованим земельним ділянкам, котрі потрапляють до реєстру, а Укрдержреєстр, у свою чергу, направляє їм інформацію по правах на ці ділянки, які вже зареєстровані у нашому реєстрі. Існують інші документи, що регулюють цю співпрацю. Тобто робота щодо реєстрації земельних ділянок налагоджена», - розповіла перший заступник голови Укрдержреєстру.

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн