Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Територіальні органи Держземагентства набули повноважень з розпорядження державними сільгоспземлями

 

ДАЗРУ - 04/03/2013:

 

У Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Мінагрополітики № 40 від 25 січня 2013 року, згідно з яким головні управління Держземагентства в областях, містах Києві та Севастополі наділено повноваженнями щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або користування для всіх потреб.
Держземагентство розробило покрокові блок-схеми з описами порядку передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або користування та порядків поновлення раніше укладених договорів оренди (внесення змін до них) відповідних земельних ділянок.
Також розроблено проекти методичних рекомендацій для територіальних органів Держземагентства з відповідних питань. Пропозиції щодо вдосконалення зазначених проектів методичних рекомендацій та питання, що потребують додаткового висвітлення в них, просимо надсилати на електронну адресу: 20_monitoring@dazru.gov.ua.

 

Покрокові блок-схеми можна завантажити тут:

1. Порядок передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або користування (в т.ч. зі зміною їх цільового призначення).
2. Порядок поновлення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності та/або внесення змін до них (за наявності інформації про земельну ділянку в Державному земельному кадастрі).
3. Порядок поновлення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності та/або внесення змін до них (за відсутності інформації про земельну ділянку в Державному земельному кадастрі).

Проекти Методичних рекомендацій можна завантажити тут:
Проект Методичних рекомендацій щодо порядку реалізації головними управліннями Держземагентства в областях, містах Києві та Севастополі, повноважень з передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або користування (на безконкурентних засадах) для всіх потреб
Проект Методичних рекомендацій щодо порядку реалізації головними управліннями Держземагентства в областях, містах Києві та Севастополі, повноважень з поновлення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності та/або внесення змін до них

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн