Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Завершено НГО 99,1% площі населених пунктів України

 

КМУ з посиланням на ДАЗРУ - 04/03/2013:

 

В Україні нормативну грошову оцінку земель проведено у 29 480 поселеннях на площі 7,4 млн. га, що становить 98,9% їх кількості та 99,1% взагальної площі. У містах Києві, Севастополі та населених пунктах Волинської, Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської (без урахування Чорнобиля та Прип’яті), Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей та Автономної Республіки Крим ці роботи завершено повністю.
У містах обласного значення нормативну грошову оцінку земель виконано на 99,4% їх кількості; у містах районного значення – на 97,8%; у селищах – на 99,2%; у селах – на 98,9% кількості.
Практично завершують нормативну грошову оцінку земель населених пунктів у Кіровоградській, Полтавській і Дніпропетровській областях, де ці роботи виконано на 99,9%.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн