Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

Проект порядку НГО оцінки земель не-сг призначення (крім земель населених пунктів)

 

ДАЗРУ - 18/02/2013:

 

Державне агентство земельних ресурсів України повідомляє про оприлюднення з 18 лютого 2013 року проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів)».
Зауваження та пропозиції надсилати до 20 березня 2013 року за адресою: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або за електронною адресою: k317@ukr.net.
Проект наказу розроблено з метою реалізації Методики нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів).

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн