Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

До Порядку ведення Державного земельного кадастру вже пропонуються зміни

 

ДАЗРУ - 12/02/2013:

 

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань Державне агентство земельних ресурсів України повідомляє про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2011 року № 835 та від 17 жовтня 2012 року № 1051”.
Проект постанови спрямований на реалізацію Урядом повноважень, встановлених Законом України “Про Державний земельний кадастр” (із змінами).
Зауваження та пропозиції до проекту постанови просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення на адресу: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, Державне агентство земельних ресурсів України, або на електронну адресу: 21_kadastr@dazru.gov.ua.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн