Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

Експертизу землевпорядної документації можуть спростити і здешевити

 

ДАЗРУ - 13/02/2013:

 

Відповідно до абзацу третього частини першої статті 22-1 Закону України “Про державну експертизу землевпорядної документації” та на виконання пункту 74.1.2 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомляє про оприлюднення з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про внесення зміни до наказу Держкомзему від 3 грудня 2004 року № 391”.
Проектом наказу передбачено: внести зміни до Методики проведення державної експертизи землевпорядної документації затвердженої наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 03.12.2004 № 391, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2004 року за № 1618/10217 (зі змінами), виключивши абзац 4 підпункту 3.3.2. Повний пакет документів до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про внесення зміни до наказу Держкомзему від 3 грудня 2004 року № 391” та Аналіз регуляторного впливу проекту наказу розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Державного агентства земельних ресурсів України. Зауваження та пропозиції стосовно проекту просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою: Державне агентство земельних ресурсів України (вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, Lkd1@ukr.net).

 


 

 

Повернутися до переліку новин >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн