Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Оренда земельних часток (паїв) на Тернопіллі

 

КМУ з посиланням на ДАЗРУ - 04/02/2013:

 

У Тернопільській області минулого року товаровиробники сільськогосподарської продукції сплатили власникам паїв 223,6 млн. грн. орендної плати, або 113,4 відсотка від загальної суми виплат з урахуванням погашення заборгованості. Повністю виплачено орендну плату за паї у Бережанському, Борщівському, Бучацькому, Збаразькому, Зборівському, Лановецькому, Монастириському, Підгаєцькому, Чортківському та Шумському районах. Середній розмір орендної плати за гектар становить 425 грн., що на 140,6 грн. більше за аналогічний період 2011 року.
У регіоні власники земельних часток паїв уклали 249,5 тис. договорів оренди. Майже половину договорів укладено з іншими суб’єктами господарювання. З господарствами, де отримано пай, укладено 100,4 тис. угод, ще 26,9 тис. – укладено з фермерськими господарствами.
Із загальної кількості договорів із селянами-пенсіонерами укладено 121,5 тис. угод, що становить понад 50 відсотків.
Натепер в області переукладено 175,6 тис. договорів з відсотком орендної плати від 3% і більше, що становить 70,4 відсотка від усіх укладених договорів.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн