Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

Вимоги до технічного і технологічного забезпечення виконавців робіт із землеустрою - проект НПА

 

ДАЗРУ - 04/02/2013:

 

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності ”Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомляє про оприлюднення з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців робіт із землеустрою”.
Проектом наказу передбачено встановлення вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців робіт із землеустрою.
Зауваження та пропозиції стосовно проекту просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою:
Державне агентство земельних ресурсів України, вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680,

або на електронну адресу: Lkd1@ukr.net.

 

 

Повернутися до переліку новин >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн