Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

Землеустрій і дозвільна система - проект НПА

 

ДАЗРУ - 25/01/2013:

 

Держземагентством розроблено [проект] Закону України “Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо проведення його у відповідність до вимог Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”)”.
Прийняття проекту Закону України дасть можливість узгодити норми чинного законодавства України, зокрема Земельного кодексу України та Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”.
Держземагентство України запрошує до обговорення зазначеного проекту Закону України.
Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення на адресу:
вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, Державне агентство земельних ресурсів України, або на електронну адресу: k410@ukr.net.

 

 

Повернутися до переліку новин >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн