Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

Як будуватимуть Державну геодезичну мережу - проект НПА

 

ДАЗРУ - 24/01/2013:

 

Держземагентством України на виконання пункту 9 Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 11 лютого 2010 р. № 1872-VI “Про внесення змін до Закону України “Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність” схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 17 березня 2010 р. (протокол № 4) розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України “ Про затвердження Положення про порядок побудови Державної геодезичної мережі України”.
Метою розроблення проекту є забезпечення зростаючих вимог до точності геодезичного забезпечення топографо-геодезичних, навігаційних, містобудівних та кадастрових робіт за допомогою впровадження новітніх технологій та принципово нових технічних засобів – глобальних навігаційних супутникових систем, строгих математичних методів оброблення даних та застосування автоматизованих систем.
Зауваження та пропозиції необхідно надсилати протягом одного місяця з моменту опублікування на адресу: вул. Народного Ополчення, 3, м. Київ, 03680, або на електронну адресу: kart_ukrgeo@ukr.net.

 

 

Повернутися до переліку новин >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн