Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


В АРК завершено НГО земель населених пунктів

 

КМУ з посиланням на ДАЗРУ - 26/01/2013:

 

В Автономній Республіці Крим за два останні роки проведено грошову оцінку земель усіх 1020 населених пунктів півострова. Таким чином, повністю завершено оцінку земель 11 міст республіканського значення, 5 міст районного значення, 56 селищ міського типу та 948 сільських населених пунктів.
У 2012 році проведено нормативну грошову оцінку земель 20 поселень, також переглянуто оцінку земель 21 населеного пункту.
Роботи з нормативної грошової оцінки земель 18 населених пунктів виконано за рахунок власних коштів і двох поселень – за рахунок субвенції.
Крім того, торік у Криму проведено нормативну грошову оцінку земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на площі понад 6 тис. гектарів.
Роботи профінансовано за рахунок бюджету АР Крим на суму 331,2 тис. грн. та інших джерел.
 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн