Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


НГО земель нас. пунктів і земель не с/г призначення за межами нас.пунктів

 

КМУ з посиланням на ДАЗРУ - 04/12/2012:

 

Територіальні органи земельних ресурсів провели нормативну грошову оцінку земель у 28 957 населених пунктах, що становить 97,2% їх загальної кількості.
Зокрема, у Києві, Севастополі та населених пунктах Волинської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської та Черкаської областях ці роботи виконано у повному обсязі.
На завершальній стадії проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів у Полтавській (99,9%), Тернопільській (99,9%), Хмельницькій (99,4%), Кіровоградській (99,3%) областях, а найнижчі показники в Дніпропетровській (80,9%), Миколаївській (89,2%) і Херсонській (91%) областях.
Нормативна грошова оцінка земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів загалом проведена на площі 530,50 тис. га, що складає 4,86% їх загальної площі.
«Ми маємо прискорити виконання робіт щодо проведення нормативної грошової оцінки земель як одного із головних економічних регуляторів земельних відносин, – зазначив Голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Тимченко. – Адже оновлення показників економічної оцінки земель забезпечить збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів».

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн