Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Довідник показників середньої (базової) вартості земель населених пунктів

 

ДАЗРУ - листопад 2012 року:

 

Фахівцями Державного агентства земельних ресурсів України проведено оновлення даних Довідника показників середньої (базової) вартості земель населених пунктів та актуалізовано графічну інформацію про проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів у регіонах України станом на 1 листопада 2012 року.
В оновлених даних Довідника вперше висвітлено розширену інформацію (дата та номер рішення місцевої ради про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту, розрахункова площа та чисельність населення, кошторисна вартість робіт, значення регіональних та зональних коефіцієнтів оцінки) по АР Крим, Вінницькому, Волинському, Донецькому, Житомирському, Закарпатському, Запорізькому, Івано-Франківському, Львівському, Рівненському, Харківському та Тернопільському регіонах.
Повне оновлення даних Довідника в розширеному вигляді по всіх регіонах України Держземагентство України планує оприлюднити у грудні цього року.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн