Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення

 

 

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення" від 2 жовтня 2012 року № 5395-VI // Цей Закон набирає чинності через місяць з дня його опублікування, крім пункту 2 розділу ІІ, який набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування цього Закону. Публікація: Голос України від 06.11.2012 № 209.

Пункт 2 Розділу ІІ:

2. Кабінету Міністрів України в місячний строк:

- привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

- забезпечити перегляд та скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн