Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Стан нормативної оцінки земель населених пунктів

 

КМУ з посиланням на ДАЗРУ - 06/11/2012:

 

Територіальні органи земельних ресурсів станом на 1 листопада 2012 року провели первинну нормативну грошову оцінку (НГО) земель 29 213 населених пунктів, що становить 98,0 % від їх загальної кількості. Ці роботи виконано у Києві, Севастополі та населених пунктах Волинської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської та Черкаської областей.
На завершальному етапі проведення первинної нормативної грошової оцінки земель у Полтавській, Тернопільській, Закарпатській та Чернівецькій областях.
Загалом за 10 місяців цього року роботи з первинної грошової оцінки земель виконано у 1 482 населених пунктах, що становить 102,3 відсотка від плану.
Голова Держземагентства України Сергій Тимченко на нараді наголосив на недопустимості порушення термінів та планів проведення робіт. Очільник земельного відомства доручив вжити вичерпних організаційних заходів з виконання встановлених планами-графіками обсягів робіт з проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.
Так, за 10 місяців цього року повторну НГО проведено у 2 942 поселеннях, що становить 44,3% від плану.
У жовтні показники щодо проведення нормативної оцінки земель зросли. Зокрема, первинна НГО – проведена у 341 населеному пункті, що становить 307,2% від плану. Актуалізацію нормативної грошової оцінки завершено у 746 поселеннях, або 63,1% від планових показників.
Крім того, роботи з проведення нормативної грошової оцінки по 4 585 населених пунктах (291 – первинна і 4 294 – повторна) знаходяться на різних стадіях виконання.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн