Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

Нереволюційна ситуація: "нізи" не можуть, "верхи" не хочуть

 

Моя Земля - 02/10/2012:

 

Сьогодні ВР України в ході пленарного засідання розглянула проект Закону про внесення змін до пунктів 14 і 15 розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу України (щодо терміну на продаж земельних ділянок), реєстраційний номер 11106-1 від 04.09.2012, автори - народні депутати України П.М. Симоненко, С.В. Гордієнко, М.В. Перестенко.

Проектом Закону передбачалося внести зміни до Розділу "Перехідні положення" Земельного кодексу України в частині продовження дії встановлених п.п. 14-15 обмежень до 1 січня 2014 року.

За наслідками голосування проект Закону не був прийнятий (за-102, проти-0, утрималось-0, не голосувало-248).

Відповідно, за нині чинним ЗКУ ринок земель с/г призначення може бути відкритим 1 січня 2013 року за умови набрання чинності законом про ринок земель.

 

ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні" - 2012

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн