Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Без кадастру і реєстру неможливо ухвалювати рішення в галузі ринку землі

 

УНІАН - 22/09/2012:

 

Прем'єр-міністр України Микола Азаров сумнівається, що до кінця року може бути створено земельний кадастр і реєстр, що є необхідним для зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Азаров каже, що не встигнуть зробити кадастр
Як передає кореспондент УНІАН, про це прем'єр-міністр Микола Азаров заявив у інтерв'ю Полтавській обласній телерадіокомпанії.

"Зараз має бути виконана дуже серйозна робота з інвентаризації землі, з оцінювання запасів. Сказати однозначно, чи зуміємо ми за два-три місяці, що залишилися, всі ці проблеми складні вирішити, я не можу. А я ніколи не даю порожніх обіцянок", - сказав М.Азаров.

М.Азаров відзначив, що уряд продовжує роботу над необхідними документами. "В даний час ми завершуємо роботу над земельним реєстром. Неможливо ухвалювати серйозні рішення в галузі ринку землі, якщо ми не матимемо земельного кадастру і реєстру землі", - сказав М.Азаров.

Як повідомляв УНІАН, 9 грудня 2011 р. Верховна Рада прийняла в першому читанні проект закону "Про ринок земель".

20 грудня 2011 року Верховна Рада продовжила до 1 січня 2013 року мораторій на продаж землі сільгосппризначення.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн