Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Діяльність органів земельних ресурсів у сфері оформлення прав на землю

 

 

КМУ з посиланням на ДАЗРУ - 19/09/2012:

 

Загалом з початку [2012] року станом на 14.09.2012 державні реєстратори видали 624,9 тис. державних актів на право власності на земельні ділянки, зареєстрували 703,7 тис. договорів оренди. Крім того, землевпорядники видали юридичним особам 4197 державних актів на землю та зареєстрували 8304 відповідних документи на право постійного користування наділом.
З початку року вони проставили 170,8 тис. відміток про перехід права власності. Територіальні органи земельних ресурсів визначили кадастрові номери на 886,3 тис. земельних ділянок. Спеціалісти землевпорядної служби відкрили Поземельну книгу, тобто реєстрацію наділу, на близько 1,22 млн. земельних ділянок.

 

 

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн