Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Відшкодування втрат: куди витрачають відшкодовані втрати?

 

КМУ з посиланням на ДАЗРУ - 10/09/2012:

 

Натепер на спеціальних рахунках відповідних місцевих рад знаходиться 557,4 млн. грн., з них на депозитних рахунках в установах банку 187 млн. грн., що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.
З початку цього року в Україні вилучено із сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва 871,48 га земель. З них: 838,88 га – сільськогосподарські угіддя та 32,60 га – лісові угіддя. Нараховано втрати сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва у сумі 48,3 млн. гривень. Фактично до бюджетів різних рівнів надійшло 48,2 млн. гривень.
Всього використано 39,9 млн. гривень. З них: на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб – 1,3 млн. грн., на поліпшення сільськогосподарських та лісогосподарських угідь – 1,9 млн. грн., на розроблення проектів землеустрою з охорони земель – 800 тис. грн., на проведення заходів з охорони земель відповідно до розроблених проектів землеустрою – 2,7 млн. гривень. На проведення нормативної грошової оцінки земель використано 11,2 млн. грн., на розмежування земель державної та комунальної власності – 8,8 млн. грн., на інвентаризацію земель – 13,2 млн. гривень.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн