Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

"...і буде банкувать" - Уряд почав створення державного земельного банку ОНОВЛЕНО

 

УНІАН - 10/07/2012:

 

Кабінет міністрів України своєю постановою №609 від 2 липня 2012 року вирішив створити Державний земельний банк.
Згідно з постановою, створюється Публічне акціонерне товариство "Державний земельний банк" із статутним капіталом 120 млн грн. 100% статутного капіталу банку належить державі.
Для формування статутного капіталу банку планується випустити 120 млн простих іменних акцій номінальною вартістю 1 грн кожна.
Уряд доручив Міністерству аграрної політики і продовольства для формування статутного капіталу банку здійснити оплату акцій за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті України на 2012 рік.
У місячний термін міністерство має подати проект статуту банку для затвердження Кабінетом міністрів.
***
Як повідомляв УНІАН, у вересні 2011 року Мінагропрод спільно з Національним банком України створили робочу групу зі створення Державного земельного (іпотечного) банку. Головною метою створення Державного земельного (іпотечного) банку є формування системи довгострокового іпотечного кредитування аграріїв для технічного і технологічного переоснащення сільськогосподарського виробництва.
Планується, що банк видаватиме кредити за ставкою не більш як 8% річних малому і середньому бізнесу для придбання сільгоспземель, а також безпроцентні кредити на проекти, в яких зацікавлена держава.
За словами міністра аграрної політики і продовольства України Миколи Присяжнюка, передбачається почати створення банку з кінця липня 2012 року. За його оцінками, щоб створити і запустити земельний банк, потрібно не менш як 8-12 місяців.
Планується, що регулювати діяльність Державного земельного банку будуть Кабінет міністрів України і Національний банк України.

 

ДОДАТКОВО: коментар Голови Держземагентства України п. Тимченка

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн