Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Сільгоспвиробників захищатимуть

 

Моя Земля - 03/07/2012:

 

Президент України Віктор Янукович звернувся до Верховної Ради України із щорічним посланням. У промові Президента, зокрема, йдеться про таке: "Потребують прискорення і реформи в аграрному секторі. Уже цього року до зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення необхідно забезпечити створення й повноцінне функціонування механізмів захисту інтересів сільгоспвиробників і продовольчої безпеки країни в цілому."

У розвиток тез Президента Міністерство аграрної політики і продовольства України оприлюднило наступний реліз: "Цьогоріч Міністерство аграрної політики та продовольства України продовжило комплексне реформування аграрного сектору. Зокрема, вперше за роки незалежності питання врегулювання ринку земель було піднято на найвищому рівні. Окрім того, держава продовжила підтримку усіх галузей сільського господарства, а також зорієнтувала свою увагу на допомогу одноосібникам. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк. "Сьогодні Президент України Віктор Янукович у щорічному посланні до Верховної Ради зазначив, що реформи в аграрному секторі потребують прискорення. Я з цим погоджуюсь, тому цього року Міністерство приділило велику увагу вдосконаленню законодавчої бази. Зокрема, у першому читанні був прийнятий законопроект "Про ринок земель". Це стало знаковою подією, оскільки вперше за двадцять один рік це питання стало пріоритетним для держави", - підкреслив Микола Присяжнюк. На переконання очільника відомства, держава готова до зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. "Автоматизована система ведення державного земельного кадастру буде основою системи гарантування державою прав власності на землю. Купувати і продавати землю сільгосппризначення зможуть лише громадяни України. Юридичні особи-підприємства, як і іноземці, такого права не матимуть. Це дасть змогу захистити українських сільгоспвиробників", - підкреслив Микола Присяжнюк. Також Міністр наголосив, що Президент і Уряд спрямували свою увагу на допомогу дрібнотоварним і середньотоварним виробникам. "Підтримка одноосібників і фермерів, які виступають значними гравцями на вітчизняному продовольчому ринку, дасть змогу сформувати стабільну економічну і соціальну базу на селі. А кооперація сільгоспвиробників сприятиме залученню в активний економічний обіг великої частки продукції, що виробляється селянськими і фермерськими господарствами, а також дасть змогу зробити діяльність селян прибутковою", - зауважив Микола Присяжнюк.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн