Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Проекти обгрунтування сівозміни розробляються повільно

 

ДАЗРУ - 15/06/2012:

 

Нині в України налічується 18527 землекористувачів, які мають в обробітку земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 100 гектарів. Із них усього 200 отримали проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь. Крім того, 862 землекористувачі уклали угоди на виконання цих робіт. З них, 240 – у Запорізькій області, 99 – у Криму, 96 – на Кіровоградщині.

Однак, на території Закарпатської, Івано-Франківської, Миколаївської, Тернопільської областей такі договори взагалі не укладались.

Територіальні органи земельних ресурсів провели 2077 нарад з товаровиробниками, ініціювали висвітлення у ЗМІ та на сайтах інформації щодо необхідності розробки проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь. Землевпорядники акцентували їх увагу на тому, що з 2013 року на землевласників та землекористувачів, які використовують земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею понад 100 га без затверджених проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, накладатимуться штрафи: на громадян від п"ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від трьохсот до п"ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

На сьогодні в Україні 177 юридичних та фізичних осіб отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою. Вони мають відповідних кваліфікованих спеціалістів та спроможні розробляти проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн