Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов КМУ

 

ДАЗРУ - 28/05/2012:

 

Держземагентством України на виконання абзацу третього підпункту 1 пункту 12 розділу VІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Державний земельний кадастр" та абзацу третього пункту 19 Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 7 липня 2011 року "Про Державний земельний кадастр", схваленого на засіданні Кабінету Міністрів 21 вересня 2011 р. (протокол № 68), пункту 11 Плану заходів з реалізації Закону України "Про Державний земельний кадастр", затвердженого Головою Держземагентства України (окреме доручення від 06.04.2012 № 141/26/21-12) розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України".
Метою розроблення проекту є приведення актів Кабінету Міністрів України у відповідність із Законом України "Про Державний земельний кадастр" шляхом внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України.
Держземагентство України запрошує до обговорення зазначеного проекту постанови Кабінету Міністрів України.
Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 27 червня 2012 року за адресою: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або за електронною адресою: derzhkomzem@gmail.com.

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн