Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


"В країні має місце варварська експлуатація ріллі під технічні культури і це виснажує землі"

 

КМУ - 05/05/2012:

 

Прем"єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністру аграрної політики і продовольства Миколі Присяжнюку посилити контроль над використанням земель для вирощування технічних культур, аби не допускати виснаження грунтів. Про це Глава Уряду заявив під час селекторної наради в Мінекології в суботу , 5 травня.

"Хочу звернути Вашу увагу на те, що в країні має місце варварська експлуатація ріллі під технічні культури і це виснажує землі", - сказав Микола Азаров. При цьому він навів приклад, що в одному з районів Миколаївської області 80 відсотків  землі засіяно соняшником, при нормі для регіону 29 відсотків.

Микола Азаров доручив Миколі Присяжнюку за тиждень зібрати голів обласних і районних  держадміністрацій, які понаднормово висівають технічні культури, й провести з ними відповідну роз"яснювальну роботу.

"За тиждень Міністр аграрної політики і продовольства запросить до себе на нараду тих голів обласних держадміністрацій, які не займаються серйозно цим питанням, і запитаємо у них, як вони виконують рекомендації Мінагрополітики для підтримки родючості грунтів. Це нікуди не годиться. Така експлуатація землі і такі доходи нам абсолютно не потрібні", - сказав Микола Азаров.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн