Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Закон про ринок землі передбачатиме ефективність використання земель с/г призначення

 

Прес-служба Президента України Віктора Януковича - 22/02/2012:


Доопрацьований закон про ринок землі має передбачати її ефективне використання - Президент

Новий закон про ринок землі, який зараз доопрацьовується, має передбачати ефективне використання сільськогосподарських земель. Про це Президент України Віктор Янукович заявив в інтерв"ю журналістам Євгену Кисельову, Савіку Шустеру та Андрію Куликову.

"Ми повинні у цьому законі передбачити ефективність використання сільськогосподарських земель", - наголосив Віктор Янукович, додавши - до проекту закону вже внесено значну кількість поправок.

Глава держави зазначив, що в таких суспільно значущих темах як земельна реформа слід враховувати громадську думку. "Я категорично проти того, щоб точка зору людей не враховувалася при прийнятті таких стратегічно важливих рішень", - сказав він.

Серед інших тем, порушених під час інтерв"ю: кадрові зміни в уряді, вибори до Верховної Ради, українсько-російські відносини.

24 лютого інтерв"ю Президента України вийде в ефір Першого національного каналу у програмі "Шустер Live" (початок програми о 21:25) та телеканалу "Інтер" - у програмі "Велика політика з Євгеном Кисельовим" (початок програми о 22:30). Глядачі ICTV зможуть побачити інтерв"ю о 19:25 також у п"ятницю, 24 лютого.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн