Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


На Черкащині практично завершено нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

 

КМУ з посиланням на Черкаську ОДА - 15/02/2012:

 

На Черкащині грошову оцінку земель не провели лише в одному населеному пункті
У Черкаській області вперше проведено нормативну грошову оцінку земель населених пунктів. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держкомзему в Черкаській області.

Із наявних 855 населених пунктів Черкащини, загальною площею 283,47 тис. га, вперше грошова оцінка проведена в 854 населених пунктах, що становить 99,9% від загальної площі. Стовідсотковому показнику завадила неузгодженість меж із суміжними сільськими радами районного центру Христинівка. Однак, впродовж місяця-двох, після узгодження земельних меж, буде проведено і грошову оцінку земель Христинівки.

Виходячи з того, що подібні оціночні роботи здійснюються раз у 7 років, вже цього року необхідно буде поновити нормативну грошову оцінку земель 141 населеного пункту області.

- Це цілком реально зробити в разі, якщо свої фінансові зобов’язання виконають представники органів самоврядування всіх цих населених пунктів", - стверджує начальник відділу оцінки та ринку земель управління держкомзему в Черкаській області Дмитро Лобенко. - "Адже необхідно орієнтовно 510 тисяч гривень, котрі мають надійти для цих робіт із місцевих бюджетів. Проте, за попередніми даними органи місцевого самоврядування передбачили на це у своїх бюджетах кошти в сумі 331,5 тисяч гривень".

Поновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів дасть можливість збільшити надходження коштів до місцевих бюджетів орієнтовно на 20-25%.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн