Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Схоже, ринок землі відкладається

 

Прес-служба Президента України Віктора Януковича - 07/02/2012:

 

Закон про ринок землі має захищати права селян - Віктор Янукович

Реалізація нової аграрної політики, в основі якої - реформа земельних відносин та відродження села, повинна враховувати інтереси селян. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час виступу на відкритті десятої сесії Верховної Ради шостого скликання.

Глава держави наголосив на важливості належного формування законодавчої бази ринку земель сільськогосподарського призначення. Першим кроком на цьому шляху він назвав прийняття Закону "Про державний земельний кадастр", реалізація норм якого вперше за історію незалежності України дозволить вже цього року запустити у дію єдину інформаційну систему відомостей про землі в межах державного кордону.

"Залишається зробити останній і мабуть найтяжчий крок - прийняти законопроект про ринок землі. І тут ми не маємо права на помилку. Даний закон має стояти на сторожі захисту прав простих селян - власників земельних паїв", - наголосив Глава держави.

Віктор Янукович висловив сподівання, що народні депутати відповідально підійдуть до цієї справи і зроблять правильні висновки з досвіду України та інших країн, які вже пройшли цим шляхом. "Прошу вас пам"ятати, що українська земля - це не лише найдорожчий ресурс країни, а й тісно пов"язані з нею людські долі нинішнього та майбутнього поколінь", - сказав Президент.

 

ДОДАТКОВО: УНІАН цитує такі слова Президента: "Сподіваюся, що ви відповідально підійдете до цієї справи, врахуєте та зробите правильні висновки із нашого досвіду та досвіду інших країн, які вже пройшли цим шляхом. Ще раз повторюю: ми не будемо йти поспіхом. Головне – підійти дуже виважено, з урахуванням інтересів селян. Це головний наш пріоритет".

 

Повний текст промови - на сайті Президента України

 

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн