Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Оренда земельних часток (паїв) на Сумщині у 2011 році

 

КМУ з посиланням на Сумську ОДА - 03/02/2012:

 

Середній розмір орендної плати на рік становить близько 302 гривень за 1 га. Загальна сума виплат за оренду земельних часток за 2011 рік становить 203,3 млн. грн., з них фактично виплачено близько 183 млн. грн., зазначив перший заступник начальника Головного управління Держкомзему Сумської області Сергій Дедерко.

За його словами, власниками права на земельні паї у 2011 році укладено майже 200 тисяч договорів оренди. Площа земель, переданих в оренду власниками земельних часток (паїв), становить майже 674 тис. га (60,2% площі розпайованих земель).

"У жовтні минулого року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України, згідно з якою показники орних земель індексуються. Якщо в минулому році середня вартість ріллі по області була близько 11180 грн., то сьогодні вона становить 19633,5 грн., що сприяє наповненню місцевих бюджетів", – підкреслив Сергій Дедерко.

В області право на земельний пай набули понад 280 тис. громадян. Державні акти вручено 245,5 тис. власникам земельних паїв, що становить 99,9% загальної кількості тих, кому можливо їх видати.

Роботи з обміну земельних сертифікатів на державні акти завершено на території майже всіх міських рад і районів.


 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн