Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Про землі рекреаційного призначення

 

ДАЗРУ - 26/01/2012:

 

Державне агентство земельних ресурсів України повідомляє про оприлюднення проекту Закону України "Про землі рекреаційного призначення", розробленого на виконання абзацу другого пункту 2 Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 17 березня 2011 року № 3159-VI "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах".

 

Законопроект розроблено з метою визначення правових засад і порядку використання земель рекреаційного призначення, системи заходів, що забезпечують оздоровчі, пізнавальні, спортивні та культурно-розважальні потреби відпочиваючих.

 

Реалізація проекту Закону України "Про землі рекреаційного призначення" забезпечить впровадження напрямів державної політики, спрямованих на раціональне використання земель рекреаційного призначення, сприятиме покращенню рекреаційних та спортивно-оздоровичих умов життя громадян, фізичного й естетичного виховання дітей та молоді, забезпечить виконання практичних нормотворчих завдань, визначених у частині четвертій статті 52 Земельного кодексу України, якою передбачена необхідність прийняття закону про порядок використання земель рекреаційного призначення.

 

Зауваження та пропозиції до законопроекту необхідно надсилати за адресою: Державне агентство земельних ресурсів України, 03680, м. Київ, вул. Народного ополчення, 3 або на eлектронну пошту: 305@ukr.net

Зауваження та пропозиції до законопроекту від фізичних та юридичних осіб, їх об"єднань прийматимуться Державним агентством земельних ресурсів України протягом місяця з дня його оприлюднення.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн