Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Оренда земельних часток (паїв) на Полтавщині у 2011 році

 

КМУ з посиланням на Прес-службу ДАЗРУ - 17/01/2012:

 

Власники земельних паїв Полтавщини за 2011 рік уже отримали 515,8 мільйона гривень орендної плати, що становить 98,3 відсотка від запланованих обсягів виплат, зазначив начальник Головного управління Держкомзему у Полтавській області Григорій Шарий на нараді за участі голови Полтавської облдержадміністрації та голови облради.

Власники земельних паїв уклали 295,4 тисячі договорів оренди з сільгоспвиробниками на площі 1,09 мільйона гектарів. Середній розмір орендної плати за використання гектара земельних паїв в області складає 479 гривень, що становить 3,7 відсотка від нормативної грошової оцінки земель. У 2011 році рівень орендної плати збільшився на 11 відсотків, у порівнянні з 2010 роком.

На Полтавщині із загальної кількості договорів оренди близько 87 відсотків – 259,7 тисячі укладено зі ставкою 3 і більше відсотків від нормативної грошової оцінки земель. Щодо термінів дії договорів – 57 відсотків від їх загальної кількості укладено на 4-5 років, на 6-10 років – 34 відсотки договорів.
 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн