Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Оренда земельних часток (паїв) на Луганщині у 2011 році

 

ГУ Держкомзему України у Лагінській області - 23/12/2011:

 

На 2011 рік власниками земельних паїв із сільськогосподарськими підприємствами укладено 129,8 тис. договорів оренди землі на площі земель 813 тис. га. Загальна сума цьогорічних виплат селянам дорівнює 219 млн. грн., та наразі орендарями фактично виплачено 207 млн. грн., що складає 95% від потреби. Повністю розрахувалися орендарі Антрацитівського, Міловського районів та міста Ровеньки. Найнижчі розрахунки у Перевальському (68,2%), Краснодонському (71,8%) районах, місті Луганськ (79,7%) та Лутугинському (79,4%) районі.
Довідково: нині у регіоні середня орендна плата за 1 га становить 270 грн. на рік, переважає натуральна форма орендної плати.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн