Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Нормативна грошова оцінка земель населених пунктів на Луганщині

 

ГУ Держкомзему у Луганській області - 01/12/2011:

 

Завершення проведення і поновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Луганської області є одним з пріоритетних напрямів діяльності Головного управління Держкомзему у Луганській області на 2011 рік.
Станом на 01.12.2011 у Луганській області первинну нормативну грошову оцінку земель проведено у 818 з 928 населених пунктів, що становить 88,1 відсотка.
Повністю завершено роботи з проведення нормативної грошової оцінки земель у 9 районах та 10 містах обласного значення. Все більше населених пунктів області потребують проведення повторної грошової оцінки.
Для виконання доручення Президента України щодо вжиття заходів стосовно завершення робіт із проведення нормативної грошової оцінки земель Головним управлінням проведено відповідну роботу, а саме в поточному році укладено 57 договорів на виконання робіт з первинної та повторної нормативної грошової оцінки земель 124 населених пунктів на загальну суму 1851,95 тис. грн (за кошти місцевих бюджетів), з яких сплачено 1352,05 тис. грн. Відповідними радами виконано та затверджено грошову оцінку 44 населених пунктів.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн